Kova Burcu ve Özellikleri

Kova Burcu Ve Özellikleri

Kova burcunun belli özellikleri bulunmaktadır. Her burç da olduğu gibi bu burcunda kendisine ait bazı temel özellikleri bulunmaktadır. Genel anlamda bulunan özelliklerin yanı sıra kova burcu özellikleri kadın için ve kova burcu özellikleri erkek için farklılıklar göstermektedir. Burçlar hayatın genel anlamında bir çizgi olarak gözükse de yıllara göre de bazı farklılıklar ve beklentiler bulunmaktadır.

 

kova burcu ile ilgili görsel sonucu

Genel anlamdaki özelliklerinden bahsetmek gerekirse hayal güçlerinin oldukça geniş olduğu kadınlarda ve erkeklerde de gözükmektedir. Sezgilerinin çok kuvvetli olduğu da kova burcu için söylenmektedir. Burçlar arasında dik kafalı olarak bilinmekte olan bir yapıları vardır. Ortak özellikleri arasında en fazla rastlanılanları arasında çevresindekilerin kendilerini anlamadıklarını düşünmektedirler. Ayrımcılık yapmayı uygun bulmayan bir yapıları bulunmaktadır. Her hangi bir farklılıklarından dolayı insanları ayırmamaktadır.

Kova Burcu Erkeği

Burçların genel özelliklerinin yanı sıra cinsiyete göre bazı farklılıkları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bazı ön plana çıkan özellikleri de bulunmaktadır. Kova burcu erkeği zeki ve akıllı olmaları ile tanınmaktadır. Yaşam ile ilgili şakalarının olmadığı görülmektedir. Burçlar arasında anlaşılması en zor kişiler bu burç içerisinden çıkmaktadır. Pratik yaşamaya özen gösterirler. Dolaylı işlerden ve anlatımlardan uzak durmaktadırlar. Hayatları içerisinde panik olma az olmasından kova burcu erkeğinin daha başarılı olduğu görülmektedir. Rahatsız olunan özelliklerinden bahsetmek gerekecek olursa oyuncu kimliklerinin oldukça ön planda olmasıdır.

Kova Burcu Kadını

Kova burcu olan kadınların da kendisine ait bulunan bazı özellikleri bulunmaktadır. Kova burcu kadını özgürlüklerine son derece bağlı olan kadınlardır. Bu konu ile ilgili savaş vermekten hiçbir zaman çekinmezler. Dost yanlısı olma özelliklerinden dolayı arkadaş ortamları her zaman için oldukça kalabalık olmaktadır. Başarısız oldukları konular arasında anne olmayı becerememek bulunmaktadır. Bu beceriksizliğin sebebi de ana konuları olan özgürlük ile alakalıdır. Pratik yaşam tarzı ile hayatlarını sürdürmek istemektedirler. Bir iş için çok fazla uğraşmayı sevmezler. Bu tavırları konuşmalarına da yansımaktadır. Söyleyecekleri şeyi direk olarak söylemek istemektedirler. Aşk yaşantılarının karışık olduğu bilinmektedir. Aşk konusunda çok başarılı oldukları kova burcu için söylenemez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*